На Запоріжжі відомі перші результати виборів

На Запоріжжі відомі перші результати виборів

На Запоріжжі стали відомі перші результати виборів посадовців в ОТГ. Повідомляє портал «Про Бердянськ».

22 грудня у Запорізькій області відбулися місцеві вибори в ОТГ, де  обирали посадовців  місцевих рад , сільських, селищних і міських голів. Відтак,  вибори відбулись у 69 сільських, 16 селищних та однієї міської ОТГ в 21 області.

За першими результатами, картина виборів становить:

Новенська ОТГ- Опозиційна платформа - За життя -15; «Наш Край» -2; самовисуванці -4; «Аграрна партія» -1;

Семенівська ОТГ - Опозиційна платформа - За життя 8; «Батьківщина» 1; самовисуванці - 16; «Слуга народу» -1.

Тернувате ОТГ- голова - самовисуванець, депутати: самовисуванці - 10; «Слуга народу» -3; «Батьківщина» -1 Опозиційна платформа - За життя -0.

Пологівський район, Федоровська ОТГ: голова- самовисуванець; Депутати: «Батьківщина» -5, Самовисуванці-6, «Слуга народу» - 3, Опозиційна платформа - За життя -0.

Любицька ОТГ - 13 самовисуванців і «Слуга народу» - 1.

Остріківська ОТГ (Токмацький район) - «Батьківщина» - 7, Опозиційна платформа - За життя »- 3, Наш край» - 2, «Слуга народу» - 1.

Гуляйпільський район, Малиновська ОТГ: Голова - «Слуга народу»; Депутати- самовисуванці -9, «Батьківщина» -3, Опозиційна платформа - За життя -2, «Слуга народу» - 0.

Як йдеться у повідомленні, головою Федорівської ОТГ став – Володимир Черноус набравши 660 голосів, що становило 58,5 відсотків. У Андровською ОТГ Бердянського району головою обрано - Анатолія Узунова, який йшов на вибори, як само висуванець, у Гуляйпільському та Новомиколаївському районах главами ОТГ стали діючі голови рад.

Нагадаємо, під час голосування порядок на виборчих дільницях будуть контролювати 400 правоохоронців, з числа поліцейських, Нацгвардії та ДСНС.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі