На Запоріжжі відвідувачів кафе зі святом вітав президент Росії

На Запоріжжі відвідувачів кафе зі святом вітав президент Росії

У Мелітополі, у Міжнародний жіночий день, в одному із міських кафе транслювали привітання Володимира Путіна зі святом. Повідомляє "РіаМелітополь".

За словами місцевої мешканки, яка поділилася обуренням у Фейсбуку йдеться, що курйозний інцидент стався у кафе-ресторіні «Венеція, де по телевізору де віщав російський телеканал.

«На стіні велика плазма. Майже без звуку музкліпи. Навіщо звук, коли є жива музика. У розпал вечора, о 20:00, трансляція пісеньок припиняється і починаються новини РФ! І першою новиною - привітання жінок робить ввпутлер !!!!!!! Уявляєте? На всю стіну, на тлі букета троянд воно мене і ще п'ять компаній (корпоративи ж) вітає !!! І нікому немає діла, веселиться народ ... Спочатку я не повірила своїм очам! Довелося йти до адміністратора. Тільки через кілька хвилин телевізор вимкнули ... Це як? Це що? Завіса, - йдеться в пості на сторінці в ФБ «Це Мелітополь, дитинко» - зазначає жінка.

Напевно адміністрація закладу не побоялася відкритої пропаганда країни агресора , яка до речі є кримінальним злочином в Україні.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі