На Запоріжжі викладачі навчального закладу незаконно видають кваліфікаційні документи

На Запоріжжі викладачі навчального закладу незаконно видають кваліфікаційні документи

У Мелітополі викладачі атестували та видали відповідний кваліфікаційний документ студенту-атовцю, коли той перебував у Авдіївці. Повідомляють "Наші.Гроші"

Вироком Мелітопольського міського районного суду від 17 грудня,  викладачам мелітопольського ПТУ Вікторові Сазонову, Олександрові Клочко, Олександрові Залогіну та Іванові Потеряєву призначили  850 гривень штрафу та рік заборони проводити атестації за видачу освітнього свідоцтва особі, яка під час іспитів знаходилася в зоні АТО.

Згідно матеріалам справи хлопець, вирішив вчитися на помічника машиніста тепловоза, подав документи у Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти зі строком навчання – 4 місяці, куди власне і вступив. Але у листопаді 2017 року пішов за контрактом призвали проходити військову службу, куди у подальшому його відправили у зону АТО, а саме до  Авдіївки. Там ця особа перебувала до травня 2018 року, однак навчання не хто не відміняв, та вже у лютому 2018 року, рішенням кваліфікаційної комісії, всім студентам курсу були присвоєні відповідних кваліфікацій.

До складу комісії входило чотири особи: Віктор Сазонов,  Олександр Клочко, Олександр Залогін та Іван Потеряєв, які працювали у Мелітопольському ПТУ, які підписали всі документи, що вище згаданий студент склав всі іспити, та підписали документ, який надає йому розряд та свідоцтво про підвищення кваліфікації, а саме слюсар з ремонту рухомого складу та помічник машиніста тепловоза.

Слідчі відкрили кримінальне провадження №12018080320000394 за ч.1. ст. 366 кримінального кодексу (службове підроблення) та згодом прокуратура звернулася до суду з відповідним обвинувальним актом та мировими угодами стосовно зазначених членів атестаційної комісії.

Відповідно до цих угод, усі чотири обвинувачених визнали свою вину та погодилися отримати кожен за скоєний злочин 850 грн штрафу та позбавлення права проводити атестації учнів на один рік.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі