На Запоріжжі викрили діяльність конвертаційного центру

На Запоріжжі викрили діяльність конвертаційного центру

У Запорізькій області викрили діяльність ковертаційного центру. Імовірні втрати бюджету складають понад 55 млн грн.

Так, прокуратурою Запорізької області спільно з мелітопольским підрозділом ДБР та співробітниками УСБУ в області ліквідовано діяльність «конвертаційного центру». Заходи у межах кримінального провадження розпочатого за фактами  привласнення, розтрати та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинених організованою групою в особливо великих розмірах  та ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.
 
Як виявилось, у період з січня 2019 року по теперішній час, група мешканців Запорізької області, за сприянням співробітників правоохоронних органів,  надавали послуги підприємствам реального сектору економіки з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку. "Клієнтами" закладу було більше пів сотні комерційних структур реального сектору економіки та державних підприємств Запорізької, Дніпропетровської та Сумської областей.

ЗМІ повідомляють, що під час протиправної діяльності учасники групи використовували рахунки, відкриті в ПАТ «Сбербанк», АТ «Укргазбанк» та ін.

Загальний обсяг проконвертованих грошових коштів за вказаний період становив понад 100 млн грн. Імовірні втрати бюджету складають понад 55 млн грн, а збитки державі від ухилення від сплати податків та обов’язкових платежів - понад 15 млн грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі