На Запоріжжі влада планує витратити півмільйона гривень на 14 зупинок

На Запоріжжі влада планує витратити півмільйона гривень на 14 зупинок

Місцева влада Кушугума планує витратити майже півмільйона гривень на придбання 14 зупинок громадського транспорту

Кушугумська селищна рада планує замовити придбання трьох зупинок громадського транспорту вартістю 108 000 гривень, відповідне оголошення розміщено в електронній системі закупівель Prozorro.

За умовами тендерної документації підрядник повинен поставить на адресу Кушугумської селищної ради три малі архітектурні форми для очікування, посадки, висадки пасажирів рейсового наземного громадського транспорту, з лавкою та урною для сміття.

Зупинки повинні бути новими, дата виробництва 2020 рік. Габаритні розміри: довжина — 4000 мм, ширина — 2500 мм, висота — 2500 мм. Гарантійний термін: 12 місяців. Вартість однієї зупинки складає 36 000 гривень.

 

Зразок зупинки громадського транспорту

Під час моніторингу електронної системи закупівель Prozorro ми з’ясували, що це не перший випадок придбання місцевою владою зупинок громадського транспорту. Так, у 2016 році Кушугумською селищною радою було придбано шість зупинок, а у 2018 ще п’ять, загальна вартість 11 зупинок складає 374 220 гривень. Нам не відомо, що відбувається з зупинками громадського транспорту, але статистика каже, що кожні два роки місцева влада змушена їх оновлювати.

Також у нас виникли запитання щодо вартості придбаних зупинок, так вартість однієї зупинки громадського транспорту складає 36 000 гривень, у той час, як Павлівською сільською радою Запорізької області зупинки були придбані за ціною 22 500 грн, Мордвинівською сільською радою Запорізької області – 23 300 грн, а Матвіївською сільською радою Запорізької області за 25 000 грн.

Відповідно під час придбання Кушугумською селищною радою трьох зупинок громадського транспорту переплата може складати від 33 до 40 тисяч гривень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі