На Запоріжжі зафіксували ще один летальний випадок від грипу

На Запоріжжі зафіксували ще один летальний випадок від грипу

У Приморському районі області, 51-річний чоловік помер після не тривалої хвороби сезонним захворюванням. Повідомляє пресслужба МОЗ у Запорізькій області.

Як відомо, чоловік захворів 12 лютого, але на допомогу звернувся до фахівців тільки  17 числа, у цей самий день його було госпіталізовано до відділення реанімації Приморської центральної районної лікарні в тяжкому стані, з діагнозом грип та  двостороння пневмонія.

Однак лікарі не змогли врятувати хворого, 24 лютого він помер.

За лабораторним дослідженням вірус був викликаний  через грип типу А, на який чоловік щеплений не був.

МОЗ зазначає, що наразі епідемічний поріг у регіоні залишається досить високим, тому своєчасне звернення до медичного закладу зможе захистити життя.

Нагадаємо, в області це не єдиний випадок. Так напередодні 5 лютого, 68-річна мешканка Запоріжжя померла від двобічної пневмонії. При житті жінці робили вірусну пробу, яка показала наявність грипу типу А.

Аналогічний випадок стався й з 69-річною запоріжанкою, у якої також виявили грип типу А,  що спричинив за собою не госпітальну двосторонню вірусно-бактеріальну пневмонію, а 12 лютого від аналогічного вірусу померла 16-річна дівчина

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі