На Запоріжжі засудили чоловіка, який чинив розпусні дії щодо власних дітей

На Запоріжжі засудили чоловіка, який чинив розпусні дії щодо власних дітей

Ухвалою Дніпровського апеляційного суду чоловіку, який скоював розпусні дії у бік власних дітей, залиши вирок першої інстанції та визнали винним у скоєні злочину. Повідомляє обласна прокуратура.

Інцидент стався влітку минулого року, 31-річний мешканець селища міського типу Пришиб Михайлівського району, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вчинив розпусні дії щодо власних неповнолітніх дітей. У матеріалах справи зазначається, що чоловік оголився перед власними дітьми у дворі будинку та демонстрував статевий орган, пропонуючи вступити з ним у зносини.

У реєстрі судових рішень зазначено, що сам обвинувачений наполягав на своїй невинності і заявляв про те, що його цивільну дружину і дітей змусили дати такі свідчення поліцейські.

В матеріалах справи сказано, що батько не раз пропонував старшому хлопчику сексуальні контакти протягом останніх трьох років, але протиправних дій і фізичного насильства не застосовував. Свої показання дали сусіди і дружина обвинуваченого. Жінка заперечувала проти показань дітей, які вони дали в її присутності і найняла адвоката, щоб захистити чоловіка.

За результатами судового розгляду, завдяки якісному підтриманню місцевою прокуратурою публічного обвинувачення, вищевказану особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України та призначено покарання в межах санкції статті, яка передбачає покарання за вчинене, у вигляді 5 років позбавлення волі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі