На Запоріжжі затримали чоловіка,який намагався дати хабар правоохоронцям

На Запоріжжі затримали чоловіка,який намагався дати хабар правоохоронцям

У Гуляйпільському районі Запорізької  області,  затримали чоловіка,який намагався дати хабар правоохоронцям, щоб ті закрили кримінальну справу щодо незаконної вирубки дерев. Повідомляє пресслужба Національної поліції у Зпорізькій області.

17 грудня, правоохоронцям надійшло повідомлення, що у лісосмузі між селом Верхня Терса та селом Копані невідомі особи здійснюють незаконну порубку дерев. На місці поліцейські виявили повний причеп вирубаних стовбурів білої акації, хоча у підозрюваного відповідних документів на порубку дерев не було. Слідчими був складений протокол та вікрите кримінальне впровадження.

Однак чоловік на цьому не зупинився та пішов «улагодити» питання до заступника начальника Гуляйпільського відділення поліції та запропонував за винагороду не притягати його до кримінальної відповідальності, однак начальник не погодився.

Після відмови, чоловік пішов «шукати щастя» до заступника начальника слідчого відділу Гуляйпільского відділення поліції , але він теж відмовився та про все повідомив керівництву.

Та вже майже через місяць після подій, невгамовного чоловіка затримали на гарячому. 16 січня, чоловік передав хабар ,у розмірі 5000 тисяч гривень працівнику поліції, який «погодився» на угоду.

Зловмисника затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.  На даний час триває досудове розслідування.

 

Якщо вам відомі:
• факти порушення законів України посадовими особами
• Факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування
• Зловживання службовим становищем посадових осіб
Давайте разом боротись з корупцією у місті!
Набридло бачити задимлене небо над містом? Набридли «байки» посадовців про «повітря як на Мальдівах», остогидли гори сміття у парках, на узбережжі Дніпра? Час змусити посадовців виконувати свою роботу! Давай разом наведемо лад у місті!
Звертайтесь до нас:
електронна пошта: press.spravzhnidiyi@gmail.com
Фейсбук: Справжні дії. Обговорення
Телеграмм: https://t.me/spravjnidii
Instagram: spravzhnidiyi

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі