На Запоріжжі збирають підписи проти приєднання Чернігівського району до Пологівського

На Запоріжжі збирають підписи проти приєднання Чернігівського району до Пологівського

У межах другого етапу децентралізації влада області виявила намір об'єднати Чернігівський район із Пологівським. Однак мешканців району не задавольнило таке рішення, внаслідок чого розпочато збір підписів проти можливого об'єднання.

Так, під час засідання робочої групи при Запорізькій ОДА було озвучено намір щодо приєднання Чернігівського району до Пологівського. Однак, як зазначила заступниця голови регіональної ГО "Батьківщина Молода" Катерина Гогунська, подібне рішення є достатньо необгрунтованим, оскільки райони нічим не пов'язані між собою. 

Зокрема, більшість чернігівських підрозділів держустанов та організацій підпорядковані Бердянську чи Токмаку, а також з Бердянськом їх пов'язує госпітальний округ. Крім того, транспорте сполучення з Пологами не дуже зручне, а стан доріг залишає бажати кращого.

У зв'язку з цим було ініційовано збір підписів проти об'єднання Чернігівського та Пологівського районів. Представники ГО "Батьківщина Молода" наполягли на тому, щоб "під час впровадження таких кардинальних змін до адміністративно- територіального устрою Запорізької області було враховано позицію громадськості нашої Чернігівської ОТГ, ветеранських і молодіжних організацій та інтереси її жителів".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі