На запорізькі мости очікує велике будівництво

На запорізькі мости очікує велике будівництво

Сьогодні, 7 жовтня, Прем'єр Олексій Гончарук завітав до Запоріжжя аби перевірити стан довгобуду — мостів.

Керівник обласної служби автодоріг Андрій Івко, під час візиту прем'єр-міністра Олексія Гончарука в Запоріжжі, надав  прогноз будівництва мостових переходів через річку Дніпро.

На даний момент вже завершено експертизу і коригування проекту. Наразі готується документація та буде оголошено міжнародний конкурс, в якому візьмуть участь китайці, німці та голландці. Загальна сума проекти ставити 12,9 мільярда гривень".

"Потрібно запустити верхню частину мостів (ця споруда №6), яка розрахована на 2 роки. З загальним бюджетом близько 4 мільярдів гривень. В одну сторону буде організовано рух в три смуги, дві смуги — в іншу по мостах Преображенського. Це суттєво розвантажить транспортні потоки в місті ", - прокоментував Андрій Івко.

Як запевняє посадовець, будівництво мостів планують завершити через 4 роки, але цей термін може скоротитися, все залежить від підрядної організації.

На своїй офіційній сторінці в Телеграм Прем’єр — міністр Гончарук поділився враженнями від візиту та побаченого. Міністр назвав Запоріжжя «містом з великим потенціалом, але занедбане неефективним менеджментом». Навівши приклад мостів, за 15 років, змінилося п’ять президентів, країна пережила 2 революції, а вартість проекту зросла від 5 до 16 млрд гривень, і жоден можновладець  не довів справу до кінця. Тому впевнений що  їх команді вдасться зменшити терміни будування мостів, а якість виконаних  робіт будуть контролюватися жорстоко.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі