Немає куди дівати зайву електроенергію з АЕС - намайни криптовалюту

Немає куди дівати зайву електроенергію з АЕС - намайни криптовалюту

Міністерство енергетики та захисту довкілля України надало розпорядження Енергоатому вивчити можливість майнінгу криптовалют на атомних електростанціях. Про це повідомляє пресслужби відомства.

Пропозиція із криптовалютою пояснюється тим, що  є надлишок виробництва, адже через карантин  падає споживання енергії та промислове виробництво.

«Можемо реально трансформувати «пасив» у «актив». Маючи профіцит атомної генерації, один із сучасних інструментів використання надлишкової електроенергії — спрямування її на майнінг криптовалют. Це не лише дозволяє зберегти гарантоване навантаження на АЕС, але й дасть можливість підприємствам залучити додаткові кошти», — кажуть у Міненерго.

 

Те, що зараз відбувається в Україні на ринку електроенергії, цинізм небувалих масштабів, якого не було ніколи за всю історію держави.

Так, атомні електростанції змушують переводити енергоблоки в холодний резерв, проводять псевдо ремонти, знижують балансову потужність АЕС, для того, щоб Україна перестала виробляти дешеву електрику від АЕС, на користь приватних монополістів альтернативної та теплової енергії.

Трактувати це можна стрибком тарифів для промисловості, яка і так знищується небувалими темпами.

Знищуючи атомну енергетику, чи не останнє державна спадщина, яка залишилася в Україні, міністр енергетики пропонує засунути дешеву енергію АЕС "коту під хвіст", щоб не порушувати інтереси своїх спонсорів і прямо пропонує Енергоатому майни криптовалюти, а дорогу енергію продавати промисловості.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі