На запорізькому курорті зафіксували перший випадок коронавірусу

На запорізькому курорті зафіксували перший випадок коронавірусу

Сьогодні, 27 березня Запорізький обласний лабораторний центр підтвердив еперши випадок коронавірусу у мешканця Бердянська.

Про це повідомили у пресслужбі Бердянської міської ради.

Так, захворювання підтвердили методом ПЛР-діагностики. Пацієнта госпіталізувала спеціальна бригада швидкої допомоги до інфекційного відділення лікарні. Наразі він знаходиться в окремому інфекційному боксі. Стан здоровя оцінюють як задовільний. Згідно алгоритму з метою недопущення поширення даного захворювання та локалізації осередку інфекції проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

"Вже підтверджений випадок про наявність коронавірусу у Бердянську, говорить про те, що всі ми повинні відповідально дотримуватись правил карантину. Наголошую – ми всі повинні уважно ставитись як до свого здоров’я, так і до здоров’я близьких і оточуючих людей, з якими ми спілкуємося. Паніки ніякої не має бути, лікарі мають на перший час всі необхідні засоби захисту, обладнання та медикаментів, проте ми повинні їм допомагати своїм відповідальним ставленням до ситуації", - зазначає голова міськради Володимир Чепурний.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі