На запорізькому курорті закрили в'їзд на пляж для відпочивальників

На запорізькому курорті закрили в'їзд на пляж для відпочивальників

Відповідне рішення пан Дмитро прийняв після того, як побачив, скільки сміття відпочивальники залишили після себе за вихідні.

Відсьогодні, 19 червня, в'їзд на територію заказника "Федотова коса", що у смт Кирилівка, закритий для всіх типів автотранспорту.

Наказ був підписаний директором Приазовського національного природного парку Дмитром Воловиком.

Відповідне рішення пан Дмитро прийняв після того, як побачив, скільки сміття відпочивальники залишили після себе за вихідні. Далі пряма мова:

- Всі пам'ятають скільки наснаги і труда коштувало проведення Azovgreenfest в Кирилівці. Волонтери, особистий склад Приазовського НПП, Кирилівська ОТГ в неділю збирали багно з території ланшафтного заказника Федотівська коса. Вивезено близько 10 тонн сміття. На святковому концерті берегти довкілля закликали провідні українські гурти.
Нажаль, життя показує, що свинячі інстинкти відпочивальників зневодять нанівець усі прагнення небайдужих людей. На фото результат відпочинку після свят. 

 

- Керуючись нормами дійочого законодавства та здорового глузду, мною прийнято рішення про закриття ланшафтного заказника Федотова коса для її відвідування автотранспортом. Спробуємо виховувати повагу до довкілля через суворі адміністративні штрафи.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі