На запорізькому пляжі зафіксували забруднення води

На запорізькому пляжі зафіксували забруднення води

Протягом тижня з 19 по 25 червня спеціалісти досліджували стан водойм у Запорізькій обасті. Внаслідок перевірки буо зафіксовано відхилення на території пяжу "Центрального" у Запоріжжі.

Про це повідомили у запорізькому лабораторному центрі МОЗ.

Так, внаслідок перевірок громадських пляжів Азовського моря відхилення не зареєстровано. Однак, забруднену воду виявили на території пляжу "Центрального" (ліва та права сторона). Зокрема, мова йде про кишкові палички. Також подібні відхилення зафіксували й на пляжі "Сонячний" у м. Енергодар.

 

 

У ході проведення перевірок щодо безпечності питної води також було виявлено деякі відхилення, а саме:

  • - у 4 пробах Бердянський район сільський водопровід: смт.Андріївка КП «Андріївське житлово-побутове господарство» за показниками присмак, нітрати, загальна жорсткість, сухий залишок, сульфати;
  • - з колодязів громадського користування:
  • - с.Миколаївка Берестівської територіальної об’єднаної громади за показниками нітрати, загальна жорсткість, сульфати, фтор;
  • - с.Троїцьке Берестівської територіальної об’єднаної громади за показниками нітрати, фтор;
  • - с.Берестове Берестівської територіальної об’єднаної громади за показниками каламутність, нітрати, фтор.
  • - у 1 пробі м. Бердянськ - вихід в міську мережу з цеху водоочистки КП «Бердянськводоканал» вул.Софіївська,111 за показниками перманганатна окиснюваність.
  • - у 2 пробах Мелітопольського району: Мелітопольський р-н с. Широкий лан (КП «Райсількомунгосп») за показниками кольоровості; Мелітопольський р-н с. Промінь (КП«Райсількомунгосп») за показниками кольоровості.
 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі