На Запорізьку АЕС не пускатимуть працівників, які повернулися із за кордону

На Запорізьку АЕС не пускатимуть працівників, які повернулися із за кордону

На Запорізькій АЕС вживають низку карантинних заходів, щоб попередити розповсюдження коронавірусу. Під обмеження потрапили співробітники, які знаходяться у відпустках або повернулися з них, на цей період їх перепустки блокуються. Повідомляє Rost.info

Як повідомляється, по закінченню відпустки працівникам потрібно буде надати закордонний паспорт, щоб фахівці служби фізичного захисту мали змогу перевірити, чи здійснювались поїздки за межі України. Якщо закордонних подорожей не було, перепустку розблоковують. Якщо ж співробітник перетинав кордон України під час відпустки, то йому оформлять режим роботи вдома на наступні 14 днів.

Після закінчення цього терміну співробітник проходить скрінінг-обстеження у здоровпункті станції. Якщо симптомів інфекції немає – можна приступати до звичайного режиму роботи.

Крім цього пресслужба станції повідомляє, що також відправлені на дистанційну працю всі співробітники, крім оперативного персоналу, безпосередньо залученого до технологічних процесів виробництва. Таким чином до можливого мінімуму скорочена кількість контактів на підприємстві, що сприяє недопущенню розповсюдження інфекції.

Усі наради переведені у режим селекторних, веб- та скайп-конференцій. Активно впроваджується електронний документообіг. Заборонені закордонні відрядження та відрядження всередині країни.

Для зручності та захисту персоналу станції змінено графік руху автобусів, обмежена кількість пасажирів у салоні.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі