Національний заповідник Хортиця проводить онлайн-екскурсії

Національний заповідник Хортиця проводить онлайн-екскурсії

Національний заповідник «Хортиця» в період карантину запровадив регулярні онлайн-екскурсії об’єктами історико-культурного комплексу. Про це повідомляє пресслужба Хортицького заповідника.

Під час пандемії, люди й гадку забули про подорожі, крім туру до найближчого магазину та додому, тому культурні світові здобутки переходять на новий онлайн-формат. Запорізька «колиска козацтва» не лишилась осторонь та запустила онлайн - екскурсії.

«Друзі, запускаємо для вас серію онлайн-екскурсій Хортицею. У Вас є унікальна можливість безкоштовно та, не виходячи з дому, зручно влаштуватись біля екранів з філіжанкою кави й слухати екскурсії від найкращих гідів заповідника. На екскурсіях Ви побачите «Запорозьку Січ», святилища Хортиці, первоцвіти, Музей судноплавства та навіть загадковий Чорний камінь, до якого, крім онлайн-трансляцій, ніяк не дістатись!», – йдеться в повідомленні.

Перші екскурсії вже відбулись, глядачі мандрували будинком кошового отамана, приміщенням де зберігалась військова канцелярія та церквою Покрови Пресвятої Богородиці на січі. Зазначимо, що кількість переглядів вражаюча, до ефіру поєднуються близько 20-15 тисяч користувачів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі