Накипіло: робітники запорізького промпідприємства вийшли на мітинг

Накипіло: робітники запорізького промпідприємства вийшли на мітинг

Сума заборгованості робітникам становить 14 млн. грн. і це не все...

У вівторок, 9 липня у Запоріжжі діючі та екс-співробітники заводу «Кремнійполімер» зібралися на мітинг під стінами підприємства. Люди просили керівництво розрахуватися з боргами по зарплаті і забезпечити нормальний технологічний процес.

За словами мітингувальників загальна сума заборгованості із зарплати становить близько 14 млн гривень. Підприємство тривалий час знаходиться у важкому фінансовому стані, а з листопада 2016 року в процесі ліквідації. Згідно із законодавством, ліквідатор з дня свого призначення повинен був повідомити працівникам про звільнення, однак сьогодні там продовжують працювати більше сотні людей.

На даний момент слідчі поліції ведуть кримінальне провадження за фактом безпідставної невиплати заробітної плати посадовими особами підприємства, проте співробітники вимагають прискорити розслідування і виплатити зароблені гроші, щоб забезпечити свої сім'ї.

Також люди заявили про те, що завод буквально «ріжуть на метал». Підтвердження цим фактам можна знайти в судовому реєстрі. Так, 12 червня правоохоронцям вдалося затримати КАМАЗ з 10860 кілограм чорного брухту, вивезеного з підприємства «Кремнійполімер».

В ході мітингу, учасники також торкнулися питання щодо екологічних ризиків через порушення технологічного процесу. На заводі є загроза виникнення техногенної аварії в зв'язку зі збереженням більше п'яти тонн небезпечних хімічних речовин, у тому числі хлору, в той час як відключена система подачі пожежно-технічної води.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі