Нардеп із Запоріжжя поскаржився в ГПУ на коментарі під науковою роботою

Нардеп із Запоріжжя поскаржився в ГПУ на коментарі під науковою роботою

Народний депутат із Запоріжжя Олександр Кабанов подав запити до слідчих органів щодо негавтиних коментарів під науковою роботою. На офіційному сайті Верховної Ради опубліковані відповідні запити.

Про це повідомили у Запорізькому центрі розслідувань.

Так, Олександр Кабанов виступив на захист наукової статті Тетяни Єфименко під назвою "Інтеграція України в глобальний соціально-економічний простір". Народний депутат подав відповідні запити до ГПУ, НАЗК та ДБР. 

Відомо, що Тетяна Єфименко претендує на Державну премію у галузі науки та техніки у той час, як коментарі до наукової статті авторки містить негативні коментарі. За даними коментаторів, науковиця пв'язана з корупційними схемами, завдяки яким і отримала статус академіка. Автор одного з коментарів підписався "заслуженим економістом України". Натомість, у Спілці економістів України зазначили, що названого громадянина не уповноважували залишати коментар.

Олександр Кабанов офіційно звернувся до ГПУ, ДБР та НАЗК  з проханням перевірити наявність матеріалів про корупційну складову в діяльності Тетяни Єфименко, а також притягнути до відповідальності авторів коментарів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі