Нардеп із Запоріжжя встановить пам’ятник джерелу своїх статків

Нардеп із Запоріжжя встановить пам’ятник джерелу своїх статків

За даними електронної системи Prozorro Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради замовило ФОП Райченко В.С. виготовлення 14 мініскульптур, вартістю 234 тисячі гривень.

За умовами тендерної документації харківський художник верстатної й монументальної скульптури Володимир Райченко повинен виготовити за індивідуальним ескізом 9 одиниць мініскульптур «Черешня», вартістю 22 770 грн кожна та 5 одиниць мініскульптур «Дві черешні», вартістю  6 010 грн кожна. Встановити скульптури планують до 27 вересня, саме у цей день  у Мелітополі відзначатимуть День міста.

Під час підготовки матеріалу виникло питання, а чому скульптури виготовляють за кошти місцевого бюджету? У Мелітополі всі знають, що ягода-годувальниця, так у місті називають черешню, годує  тільки Сергія Мінька, який у 2002 засновав компанію «Мелітопольська черешня», тому в місті його досі величають «Черешневим магнатом».

Після переходу Мінька на державну службу група компаній «Мелітопольська черешня» залишається під контролем його сім'ї, сестра нардепа Ірина Гришина володіє 99,9 % компанії, але всі бізнес питання, як і раніше вирішує безпосередньо Сергій Анатолійович. З 2019 року нардеп орендує в групи компаній «Мелітопольська черешня» елітні позашляховики TOYOTA Land Cruiser 200, 2019 р.в. та Mercedes-Benz GLE400 4 MATIC, 2016 р.в., вартістю понад 1,5 мільйона гривень кожен.

Також вважаємо, що встановлені за бюджетний кошт скульптури Черешні будуть рекламувати торгову марку Мелітопольська черешня, право власності на яку задекларував Сергій Мінько.

Як будуть виглядати вищезгадані скульптури, влада тримає в таємниці, пропонуємо варіанти з мережі Інтернет.

Не відстає від свого наставника й Іван Федоров, як повідомляє видання Ria-m.tv, при в'їзді на асфальтобетонний завод Мелітополя встановили нову інсталяцію - каток з вивіскою АБЗ. За офіційною версією це подяка важкій праці дорожників, які і вдень, і вночі під палючими променями сонця будують нові дороги, ремонтують старі.

Але враховуючи, що АБЗ повністю підконтрольне нардепу Сергію Міньку та першому заступнику Запорізької ОДА Івану Федорову, то зрозуміло що насправді ця інсталяція символізує пам’ятник корупції.

За даними електронної системи Prozorro ТОВ «АБЗ ПРОМБУД» та ПП ТОВ «АБЗ» протягом 2016-2020 років отримали підряди на 1 мільярд гривень. Всі роботи проводились на території Мелітополя та Мелітопольського району.

Як бачимо, чиновники не тільки отримують від підконтрольних підприємств багатомільйонні статки, вони ще й забезпечують рекламу своїм фірмам за бюджетні кошти.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі