Нардеп із Запоріжжя взяв участь у телешоу російського телеканалу

Нардеп із Запоріжжя взяв участь у телешоу російського телеканалу

Депутат від партії "Слуга народу" Євген Шевченко взяв участь у російському телешоу "Велика гра".

Зазначимо, Євгеній Шевченко обраний по 76 округу в Запоріжжі.

Так, вчора, 22 жовтня, пан Шевченко віщав з Києва для російського Першого телеканалу. Про це він заявив на власній сторінці у Фейсбуці.

За словами нардепа, рішення виступити у проросійській програмі було не з легких:

"Але це необхідно було зробити, щоб донести громадянам Російської Федерації пряму позицію українського народу щодо створення і виконання всіх умов для забезпечення миру на окупованих територіях", - зазначає Шевченко.

Його колега по фракції Єлизавета Богуцька в коментарях уточнила, що озвучена позиція відрізняється від позиції ОПЗЖ. Шевченко зазначив: "Росіяни вирізали мої тези про Крим".

Крім того, нардеп встиг "помірятися" з ведучим арміями своїх країн — після того, як російський журналіст заявив: "Не дай Боже, якщо російська армія увійде на Донбас", Шевченко натякнув, що не потрібно погрожувати, адже "українська армія вже не та, що була у 2014 році, і може дати відсіч".

Ситуацію прокоментував український політичний діяч Борислав Береза: "Він дав хорошу можливість тепер апелювати до того, що правляча партія і народ України загалом згодні на формулу Штайнмайера, а ось радикально налаштовані націоналісти проти. Тому що вже і депутат від "Слуги", а не тільки від "ОТЗЖ", спілкується з протагоністами РФ. До того ж він так і сказав. Або не громадяни України, а саме "радикально налаштовані націоналісти". Повністю повторив російський наратив". 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі