Нардеп із Запорізької області назвав імена рибалок, яких схопили російські силовики

Нардеп із Запорізької області назвав імена рибалок, яких схопили російські силовики

Нардеп із Запорізької області назвав прізвища українських рибалок, яких російські силовики схопили в Азовському морі, ймовірно - громадяни Сергій Гога, Олексій Іванов, Василь Тюркеджи та Максим Тєрєхов. 

Про це у Facebook повідомив народний депутат від "Слуги народу" Павло Мельник.

За його інформацією, затримані - мешканці села Райнівка Приморського району Запорізької області.  Депутат також навів декілька фото із затриманими. 

Про затримання українського судна в Азовському морі стало відомо напередодні. Російські прикордонники заявили, що капітан судна не виконав вимогу про зупинку і спробував втекти. 

"В ході огляду плавзасобу виявлено понад 290 екземплярів камбали-калкан, а також незаконне знаряддя лову – ставну сітку. При цьому суднові, реєстраційні документи, в тому числі на право видобутку (вилову) водних біологічних ресурсів, у затриманих були відсутні", - заявили в прес-службі так званого "прикордонного управління ФСБ Росії в окупованому Криму". 

Судно вийшло з села Райнівка Приморського району Запорізької області України. Як повідомила так звана "уповноважена з прав людини в Криму" Лариса Опанасюк, команду українського судна затримано на 48 годин.

Прокуратура АРК відкрила за фактом затримання кримінальне провадження.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі