Нардеп запропонував назвати запорізький аеропорт на честь Олександра Поляка

Нардеп запропонував назвати запорізький аеропорт на честь Олександра Поляка

Почали аеропортом - завершили землею.

Сьогодні, 26 лютого, у Запорізькій міській ради проходить чергова сесія. На засіданні присутній народний депутат від фракції "Слуга народу", який запропонував перейменувати запорізький аеропорт.

Так, за словами "слугівця" Павла Мельника, Міжнародний аеропорт "Запоріжжя" варто було б назвати на честь колишнього мера Олександра Поляка. Однак депутати міськради не дуже позитивно відреагували на таку пропозицією.

Місцеві обранці наголосили на тому, що Олександр Поляк мріяв побудувати запорізькі мости, а не аеропорт. 

"Громада сама віришить як назвати аеропорт. А ви скажіть про питання землі, яке також повинна була вирішувати громада, проте ви наплювали на нас. Ви прийшли попіаритись", - зазначив депутат від фракції "Батьківщина" Віталій Рябцев.

Раніше ми писали про те, що у терміналі запорізького аеропорту знов розпочались будівельні роботи. І вже з понеділка постачальники обладнання розпочнали його тестування.

Роботу нового терміналу планують запустити у квітні, аби встигнути до старту нових бюджетних рейсів до різних країн світу. Як зазначається, будівельні роботи ведуться 24/7, адже під час обшуків СБУ вилучили усю необхідну документацію, що унеможливлювало продовження робіт.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі