Нардепа родом із Запоріжжя вимагають взяти під варту

Нардепа родом із Запоріжжя вимагають взяти під варту

Народного депутата Євгена Шевченка (обраний в 76-му окрузі на Запоріжжі) потрібно взяти під варту за державну зраду.

Так, нещодавно нардеп від партії "Слуга народу" взяв участь в ефірі російського каналу РФ в шоу "Велика гра". 

Під варту народного обранця повинна взяти Служба безпеки України за державну зраду. Про це заявила у Верховній Раді України народний депутат від "Європейської Солідарності" Яна Зінкевич.

"Наша партія "Європейська Солідарність" висловлює обурення участь депутатів від партії більшості у пропагандистських шоу. Євген Шевченко показав себе зрадником і колаборантом. І мені дивна відсутність реакції партії “Слуга народу”, представником якої він є. Як мінімум, він має спростувати сказане і вибачитись перед суспільством. Але, на жаль, він наговорив не тільки на вибачення. На початку ефіру він сказав, що буде говорити від імені української влади і запропонував зустрітись напряму з керівником терористів. Виступ представника влади і від імені влади і домовлятись з терористами – це державна зрада. Його повинно взяти під варту СБУ, а перед цим зняти недоторканність Верховна Рада. Сподіваюся у “Слузі народу” пам’ятають, що вони слуги народу, а не Кремля, і самі ініціюють кримінальну справу проти колаборанта.

Натомість, замість того, щоб слідкувати за своїми депутатами, як президент, так і партія "Слуга народу" роблять нападки на нашого депутата Софію Федину.

Емоційний виступ Софії Федини – це словесна реакція на захист ветеранів і вона висловила те, що звучить у думках мільйонів, а не тільки її. Вона має право на цю думку. Порада президента йти у армію тим людям, що захищали нас усіх і його у тому числі – це абсурд. І мені – дівчині, яка у 18 років добровольцем вирушила на фронт захищати нашу країну, дуже дивно чути такі слова від людини, яка чотири рази ухилялась від повісток в армію. Я бачу, що таке відношення до захисників стає ідеологією влади. Влада має чітко зрозуміти – з нами так не можна! Ні з ветеранами, ні з ветеранським суспільством, ні з волонтерами", – заявила Зінкевич.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі