Народний депутат вилаяв ексгубернатора Запорізької області

Народний депутат вилаяв ексгубернатора Запорізької області

Народний депутат від фракції "Слуга народу" вжив нецензурну лексику в адресу колишнього губернатора Запорізької області. Відповідне відео з'явилось у мережі.

Зазначимо, що раніше Максим Ткаченко був генеральним директором компанії "Квартал-Концерт", а тепер входить до складу партії "Слуга народу". Народний депутат дозволив собі у стінах Верховної Ради обматюкати ексочільника Запорізької ОДА Олексія Кучеренка. До того ж, нардеп навіть не зважав на вікову різницю зі співбесідником.

Кадри демонструють рівень етики законотворця. Проте це не перший випадок подібного спілкування від народних депутатів. Нещодавно скандальний член партії "Слуга народу" - Євген Шевченко - відзначився у грубих дописах соціальної мережі. 

Краще німці у Наглядовій раді УЗ, ніж американські протеже. Перші хоч туалети в чистоті вміють утримувати. Адже для українців головне, щоб туалети в поїздах були чисті. При цьому не забудьте подивитися на свої у себе вдома або додому німців теж запросите?” – написав Шевченко на своїй сторінці. 

У коментарях до публікації прихильник ЗЕкоманди висловив своє обурення з приводу фрази нардепа. Однак пан Шевченко не став скупитися на слова і вилаяв коментатора.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі