"Насудила" на 600 тисяч: запорізька суддя оприлюднила свої статки

'Насудила' на 600 тисяч: запорізька суддя оприлюднила свої статки

Чесна і порядна держава тримається на справедливих судах, чого не можна сказати про нашу країну. З огляду на те, що український суд є наболілою та злободенною темою, ми вирішили проаналізувати "свіжу" декларацію однієї з представниць закону у Запорізькій області.

Інна Прінь - суддя Бердянського міськрайонного суду, яка демонструє таланти у заробітку грошей. Як виявилось, вона не єдиний член сім'ї, який захищає закон. Як зазначається у декларації родинних зв'язків, син Інни Павлівни - судовий розпорядник Апеляційного суду, сестра - начальниця відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності того ж Апеляційного суду, а  племінниця - помічниця судді у Запорізькому районному суді. 

У своїй декларації Інна Прінь вказала квартиру, кімнату та легковий автомобіль Kia Magentis  D.2 2008. Варто зазначити, що авто належить чоловікові судді, а він не задекларував вартість транспортного засобу, заробивши свій законний "червоний прапорець". 

Цим він порушив п.п. 2, 2-1 і 7 ч. 1 ст. 46 закону "Про запобігання корупції", що свідчить про важливість вказування "даних щодо виду майна, характеристики майна, дату набуття його у власність, володіння або користування, вартість майна на дату його набуття у власність, володіння або користування".  

Чоловік судді Євгеній Прінь володіє цінними паперами в АСК "Укррічфлот" - транспортній компанії, яка володіє власною інфраструктурою і надає комплексні логістичні рішення з використанням річки Дніпро.

У 2019 році Інна Павлівна "насудила" на зарплатню в ромізір 622 тис. грн. Натомість, її чоловік заробив у ТОВ СП "Нібулон" 351 тис. грн. Загалом подружня пара також отримала 86,7 тис. грн банківських процентів.

Розміри заощаджень родини чималі. Загалом подружжя володіє 1, 127 млн грн та 3 тис. доларів (приблизно 79,9 тис. грн).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі