«Насудила» на мільйону зарплатню: що декларує запорізька представниця закону?

«Насудила» на мільйону зарплатню: що декларує запорізька представниця закону?

Про державу найкраще судити по тому, як в ній судять. Тому черговим об’єктом для розгляду «свіжих» декларацій, обрали суддю Господарського суду Запоріжжя – Наталію Зінченко.

Серед нерухомості пані суддя має дві квартири у 135,1 та 23,12 метра квадратних.

У автопарку налічується одна автівка. Їздить «виносити вироки» Наталія Зінченко на Nissan Murano 2011, під яку також декларує машино-місце в паркінгу, придбане за 67 800 гривень.        

Nissan Murano 

А ось на основному заробітку зупинимось детальніше. Ще у 2018 році, Зінченко отримувала річну зарплатню у розмірі – 531 739 гривень, а ось вже у новій декларації ця сума збільшилась удвічі, чи то її кар’єра стрімко злетіла до неба, чи то просто провідна фахівчиня, але отримує суддя – 1 095 311 гривень.  Щомісячна зарплатня становить 91 275 гривень.

Грошових активів вельмишановна суддя назбирала  – 51 000 доларів США, що теж побільшало у порівнянні з 2018 роком, коли у наявності була 41 тисяча доларів та 110 тисяч гривень.

Підсумовуючи, можна завершити словами Сенека Луцій Анней – «Жодна людина не є недоброзичливою суддею стосовно самого себе».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі