Наймасштабніший проєкт в Запорізькій області приноситиме дохід для передвиборчого піару місцевої верхівки

Наймасштабніший проєкт в Запорізькій області приноситиме дохід для передвиборчого піару місцевої верхівки

Керівництво Мелітопольської міськради заснувало КП «Водно-спортивний комплекс», виділивши установі два мільйони фінансової підтримки та визначившись з кандидатурою директора новоствореного закладу.

У жовтні заплановано завершення одного із наймасштабніших проєктів, які реалізуються на території Запорізької області - будівництво водно-спортивного комплексу (плавального басейну) у Мелітополі, вартість проєкту перевищує 100 мільйонів гривень.

Як ми розповідали проєкт передбачає будівництво двоповерхового водно-спортивного комплексу (плавального басейну) розмірами 53,1х38,1 м,  приміщення басейну з ванною плавального басейну 21х25 м на 8 доріжок з можливістю улаштування 10 доріжок, ванною дитячого басейну 6х10 м, вестибюлем, двома гардеробами, чотирма санвузлами, двома душовими кімнатами, тренерською, адміністративною кімнатою, зоною очікування на другому поверсі та іншими приміщеннями.

Рішенням 58 сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VІІ скликання від 30.07.2020 № 4/2 створено Комунальну установу «Водно-спортивний комплекс» та затверджено її статут.

Згідно з рішенням Комунальна установа «Водно-спортивний комплекс» є неприбутковою установою, яка заснована на  комунальній формі власності територіальної громади міста Мелітополя та призначена для проведення спортивно-масових та культурно-видовищних заходів, фізкультурно-оздоровчої та навчально-тренувальної роботи.

Основною метою діяльності та завданням Комплексу є задоволення суспільних потреб у сфері фізичної культури та спорту, в тому числі водних видів спорту, відпочинку, задоволення потреб громадян щодо реалізації їх прав на відпочинок, на участь у спортивному та громадському житті, сприяння фізичному розвитку населення, надання комплексу послуг у сфері дозвілля, платних послуг з проведення фізкультурно-оздоровчих, спортивних, культурно-масових, реабілітаційних заходів, а також виконання інших, не заборонених чинним законодавством, видів господарської діяльності.

Рішенням сесії Мелітопольської міськради від 30.07.2020 № 5/1 затверджено міську  програму «Фінансова підтримка комунальної установи «Водно-спортивний комплекс», обсяг фінансування заходів, передбачених програмою складає 2 000 000 грн.

Визначились у Мелітопольській міськраді із кандидатурою директора КП «Водно-спортивний комплекс», декларацію кандидата на цю посаду подав Олександр Пидик. За даними сервісу OpenDataBot Олександр Пидик до 2 липня обіймав посаду директора бази відпочинку «Стандарт» та працював у ТОВ «СПЕЦМОНТАЖІННОВАЦІЯ», обидві компанії належать родині Романових.

Нагадаємо, саме Роман Романов з травня 2019 року обіймав посаду секретаря Мелітопольської міськради, а після перемоги Сергія Мінька на виборах був призначений виконуючим обов’язки міського голови. Батько міського голови Віктор Романов є одним із найбагатіших депутатів Запорізької облради.

Як бачимо, керівництво міськради не планує віддавати новий спортивний комплекс з басейном у чужі руки, адже все, що буде заробляти водно-спортивний комплекс, використовуватиме за рішенням керівництва установи. Враховуючи, що безкоштовно у комплексі будуть займатися тільки обмежена кількість спортсменів, та той факт що на другому поверсі буде розташоване кафе, неприбуткова (за статутом) установа буде приносити реальні прибутки. Також не варто забувати про фінансову підтримку у розмірі 13 мільйонів гривень у рік, які виділяє Мелітопольська міськрада.

Тобто будувався комплекс за бюджетні кошти, утримувати новий басейн будуть коштом місцевого бюджету, а прибуток від подальшої здачі в оренду площ всередині комплексу під кафе та інші заклади буде отримувати керівництво міста.

За нашою інформацією відкриття Водно-спортивного комплексу буде використано Іваном Федоровим, для передвиборчої агітації, як кандидата на крісло мера Мелітополя. Нагадаємо, під час останньої прес-конференції Віталій Боговін представив свою команду і зазначив, що Віталій Тишечко призначений на посаду його першого заступника, Івана Федорова на захід не запросили.

Процес будівництва водно-спортивного комплексу можна відстежувати у режимі реального часу за посиланнями: Камера 1, Камера 2.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі