Найпопулярніші петиції: Чого українці хочуть від Зеленського?

Найпопулярніші петиції: Чого українці хочуть від Зеленського?

Веб-портал рясніє тисячами електронних петицій.

З приходом Володимира Зеленського до влади українці почали активно засипати президента проханнями. На веб-порталі гаранта з’явилось кілька тисяч різноманітних петицій, про які повідомили журналісти «Сьогодні».

Соціальний аспект завжди цікавить громадян України найбільше. Саме тому серед веб-портал рясніє петиціями про зниження пенсійного віку, підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної зарплатні. Всі вони не мають чіткого пояснення, тому не набирають достатню кількість голосів. Натомість, одна з петицій вийшла в ТОП, отримавши 7,6 тисяч підписів. Вона стосується збільшення допомоги по догляду за дитиною до розміру прожиткового мінімуму (1699 гривень).

Також серед соціальних петицій – ухвалення закону про захист дітей від сексуального насилля. Активно просять українці дозволити авіасполучення з Росією та запустити потяги до Криму. Петиція, яку підтримали 25 тисяч громадян, має на меті позбавити партії фінансування з держбюджету.

Поряд із доволі популярним документом – перейменувати Міноборони у Міністерство збройних сил – знаходиться петиція з проханням дати «народного артиста» співаку Монатіку, але охочих підписати її знайшлося лише 200.

Зазначається, що Володимир Зеленський встиг відповісти лише на дев’ять петицій, чотири з яких стосуються відставок. Так, голова країни звільнив Андрія Богдана з посади керівника АП, але призначив його головою ОП. Також Володимир Зеленський відмовив у легалізації зброї та обіцяв поговорити про введення Дня працівників кримінально-виконавчої служби.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі