НАЗК вимагає провести службове розслідування в запорізькому управлінні статистики

НАЗК вимагає провести службове розслідування в запорізькому управлінні статистики

НАЗК внесло припис щодо порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону начальнику Головного управління статистики у Запорізькій області Марині Шейко стосовно її підлеглої.

Встановлено, що провідний спеціаліст-економіст відділу аналізу даних соціальної статистики та статистики праці управління аналізу даних демографічної та соціальної статистики Головного управління статистики у Запорізькій області Вікторія Гюльназарян не передала належні їй корпоративні права в управління іншій особі протягом 30 днів з моменту призначення на посаду.

Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає провести службове розслідування для виявлення причин та умов, що призвели до невиконання Вікторією Гюльназарян вимог частини першої статті 36 Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю в особи підприємств чи корпоративних прав, а також розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Припис Національного агентства є обов’язковим до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі