«Не ділом, а фото»: запорізький піар на темі Covid-19

«Не ділом, а фото»: запорізький піар на темі Covid-19

Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.

Як захиститись від Covid-19?

Паніка у медіа та соціальних мережах створили підґрунтя для маніпуляцій та поширення фейків. Багато компаній пропонують товари, медичні препарати, БАДи чи навіть вакцини. Втім, не упускають можливості «самоствердитись» на просторах медіа й зацікавлені особи (політики, депутати, чиновники, бізнес тощо). Та якщо до цього немає нікому діла, штибу: «ну, все ж роблять добрі справи», то трапляються й дежавю, про яке ми розповімо вам сьогодні.

Так, 8 квітня Запорізький завод феросплавів повідомив про передачу 17 медичних аспіраторів в лікарні міста та області.

АТ «Запорізький феросплавний завод» розуміє важливість проблеми та готовий допомагати не словом, а ділом, - йдеться на сайті відомства.

І в цей же день на сайті Запорізької обласної лікарні з'являється публікація про постачання устаткування. На світлинах бачимо,  що всі 17 аспіраторів доставлені в цю лікарню.

Та на сайті «Перший Запорізький» цього ж дня з’являється публікація з дещо подібною інформацією, а саме про передачу Запорізьким заводом феросплавів 17 комплектів медичних аспіраторів, але вже Обласній інфекційній лікарні. На заході «передачі» присутній ніхто інший, як голова Запорізької ОДА, який урочисто робить фото та безпосередньо бере участь у розпаковуванні обладнання.

Так, скільки аспіраторів було передано і кому - питання відкрите.

Ми вже повідомляли про фотозвіти очільника ЗОДА. Деталі тут.

Наше видання й надалі продовжить вести спостереження за діями чиновників/депутатів, аби ніхто не спекулював та не намагався піаритись на здоров’ї людей.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі