Не дитячі розваги: у Запоріжжі підлітки розстрілюють вікна багатоповерхівок

Не дитячі розваги: у Запоріжжі підлітки розстрілюють вікна багатоповерхівок

Чи відчуваєте Ви себе в безпеці перебуваючи вдома? Так? Відмінно! Але змушені засмутити ... У вікно вашої квартири може прилетіти куля. І не важливо, що ні з ким не було конфліктів, що ви ніяк не пов'язані з кримінальним світом і комусь мстити вам теж нікому.

До нашої редакції звернувся місцевий мешканець, який зіткнувся із даною проблемою.Так, 27-го серпня близько 22:00, у квартирі чоловіка на першому поверсі пролунав постріл.

« Слава Богу все обійшлося лише кульовим отвором у вікні й ніхто не постраждав. Я звичайний хлопець, неконфліктний і нікому не переходив дорогу. Просто, як пізніше з'ясувалося, це таке "розвага" у підлітків - стріляти по вікнах»,- коментує запоріжанин.

Даний інцидент стався в Хортицькому районі Запоріжжя. Як повідомив потерпілий винуватці були знайдені та чоловік домігся заміни пошкодженого майна.

«На жаль, це не поодинокий випадок! Подібних ситуацій по всіх районах Запоріжжя досить багато! Стріляють заради забави не тільки по першому поверху, а й другого, і третього ... У багатьох неповнолітніх хлопців є пневматичний пістолет, який можна вільно купити не тільки в спеціалізованих магазинах, а й на ринках, в кіосках із продажу б/у телефонів, а платформах онлайн - оголошень про купівлю / продаж, де все одно кому продавати зброю і з якою метою його купують»,- заявляє потерпілий.

Чоловік запевняє, що треба  вимагати від міської влади належного контролю над розповсюдженням зброї в нашому місті! Тому, що хто знає в яке вікно, якого району міста, прилетить наступна куля і які серйозні наслідки вона може принести ...

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі