Не покладаючи рук: як запорізька інспекторка заробила на квартиру?

Не покладаючи рук: як запорізька інспекторка заробила на квартиру?

Серед посадовців існує така тенденція, що одного житла на родину - мало. Рано чи пізно чиновники замислюються про купівлю щонайменще ще однієї квартири або будинку. Сьогодні розповімо про купівлю квартири інспекторкою Центру пробації, заробітна плата якої несумісна з вартістюпридбаного житла.

Так, інспекторка Заводського районного відділу з питань пробації філії Державної установи Центр пробації в Запорізькій області Тетяна Стадник вказала у декларації за 2018 рік квартиру, житловий будинок і три автомобілі (ВАЗ, Honda Accord, Chery QQ). Варто зазначити, що спільний річний дохід подружжя Стадників, за е-декларацією, не перевищує 306,1 тис грн.

Восени 2019 року інспекторка подала форму змін до декларації. Чиновниця повідомила про відчуження нерухомого майна у розмірі 317,9 тис грн. Імовірно, жінка продала квартиру або житловий будинок, зазначені раніше.

І вже через кілька місяців, у лютому 2020 року, Тетяна Стадник заявила про купівлю нової квартири вартістю 616 тис грн. Цікаво, яким чином родина назбирала грошей на нове житло площею 78,33 кв.м. Припустимо, що половину суми вони сплатили коштами від відчуження майна. Виходить, що інша половина вартості квартири - це річний дохід Стадників. При цьому, родині потрібно було не витрачати гроші на проживання та харчування, а лише збирати на житло.

Відомостей про кредити у декларації немає. Як пояснити таку невідповідність у показниках?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі