"Не прозора" зустріч губернатора Запорізької області з турецькими представниками

'Не прозора' зустріч губернатора Запорізької області з турецькими представниками

Високопосадовці "чхають" на Прозорро та вкладають неформальні угоди зі "своїми"?

Ми вже розповідали про неофіційну зустріч голови Запорізької області Віталія Туринка з представництвом ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл». На переговорах постало питання взаємовигідної співпраці Туринка з ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл».

За нашою інформацією, результат діалогу задовольнили учасників, умови співпраці чиновників й бізнесменів у поточному році визнано приємними для двох сторін на 2020-й. Крім того, джерела повідомляють, що під час зустрічі очільник регіону гарантував іноземному товариству перемогу на  майбутніх торгах.

Про ці та інші ймовірні зловживання з боку очільника регіону йдеться у зверненні до Голови Служби безпеки України, надісланого 7 жовтня директором Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Віталієм Гордієнком. Посадовець просить голову СБУ ретельно перевірити дії Віталія Туринка. Більше тут.

Сьогодні ж історія про багатомільйонні тендери "своїм" продовжується.

Наразі з 15:00 в кабінеті губернатора проходить зустріч з грифом "таємно" з черговим турецьким представником, якому планують віддати тендер на будівництво мостів у Запоріжжі.

Як повідомляє Запорізька обласна адміністрація, рекомендував турецького представника пану Туринку депутат від "Слуги народу" Михайло Крячко.  

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі