Недобросовісних заводчан штрафували інспектори паркування

Недобросовісних заводчан штрафували інспектори паркування

У Запоріжжі, на центральній прохідній заводу «Мотор Січ» інспектори з паркування карали недобросовісних водіїв. Відповідним відео поділилися містяни у місцевому пабліку.

Фіксували порушення на фото із зазначенням часу і геолокації, на яких задокументовано порушення та за допомогою кишенькового принтера роздрукували протоко-повідомлення, яке ліпили на лобове скло авто.

Таку щасливу «звістку» отримали близько 10 запоріжан. Протягом трьох днів вони отримають копію цього протоколу на домашню адресу.

Нагадаємо,нагадаємо, штрафи накладатимуть за паркування ближче 30 метрів від зупинкових комплексів та посадкових місць, зупинку ближче ніж 10 метрів від пішохідних переходів, зупинку на перехрестях, стоянку в місцях, де створюється перешкода для руху транспорту та пішоходів, паркування на зелених зонах, розміщення авто в зоні дії дорожніх знаків тощо. Розмір штрафів складатиме від 255 до 510 гривень. Якщо ж порушник не сплатить його у визначений термін – штраф збільшуватиметься вдвічі, а на автомобіль накладатиметься арешт та він оголошуватиметься в розшук.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі