Недостовірна декларація Самардака, фальсифікація документів, порушення СБУ та справи Туринка: підсумки дня у Запоріжжі

Недостовірна декларація Самардака, фальсифікація документів, порушення СБУ та справи Туринка: підсумки дня у Запоріжжі

Про найважливіше 15 жовтня.

Голову Запорізької облради запримітили у корупційному «ексцесі»

НАЗК виявило недостовірні дані в декларації голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака. Так, відомство закінчило перевірку декларації за 2017 рік, поданої Самардаком Григорієм Вікторовичем. Так, суб’єкт декларування у розділі 3 «Об’єкти нерухомості» декларації зазначив недостовірні відомості про вартість на дату набуття права на об’єкт нерухомого майна, не вказав відомості. (Читати)

Запоріжці активно підтримують ініціативу щодо заборони забудови Великого Лугу

Електронне звернення до міської ради про заборону забудови котеджами рекреаційної зони на узбережжі Дніпра на Великому Лузі у Запоріжжі вже підтримали майже 300 містян. Петиція була розміщена на сайті Громадської організації «Справжні дії» 1 жовтня поточного року. Її автором є заступник голови Організації Максим Кисельов. (Читати)

Запорізьке підприємство фальсифікувало документи для отримання землі під будівництво електростанції

На сесії Запорізької міської ради у серпні було ухвалене рішення продовжити оренду земельної ділянки площею в 1,15 га, що знаходиться за адресою вул. Базова, 10в, біля полігону твердих побутових відходів №1 у Шевченківському районі. (Читати)

Як на Запоріжжі керівництво СБУ систематично порушує права офіцерів

Нашу увагу привернула публікація, яка розміщена на сайті ОРД, щодо порушення прав офіцерського складу  в УСБУ в Запорізькій області. Так, 4 жовтня на вищевказаному сайті розмістили матеріал «Крик души из УСБУ в Запорожской области», де два рапорти оперуповноваженого 2 сектору ВКР УСБУ в Запорізькій області лейтенанта Василя Повшука свідчать про грубі порушення керівництвом СБУ прав та законних інтересів своїх підлеглих. (Читати)

Очільник Запорізької ОДА є співвласником фірми, що збиралася позбавити житла сорок родин

В декларації голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка зазначено, що він є власником більш ніж 67% товариства з додатковою відповідальністю «Рівненський домобудівний комбінат». Зазначене підприємство здійснює діяльність, пов’язану з будівництвом будівель та споруд, а також виробництвом бетону. (Читати)

"Таємні ходи" у декларації народного депутата Сергія Мінька

НАЗК провело перевірку декларації за 2016 рік, поданої Міньком Сергієм, головою Мелітопольської міської ради Запорізької області. Відомство виявило невірогідні дані. Подробиці - далі. Зазначимо, наразі Сергій Анатолійович обіймає посаду депутата Верховної Ради. За цей час нардеп був двічі відсутній на пленарних засіданнях з невідомих причин. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі