Нелегально: запорізька аптека порушила закон

Нелегально: запорізька аптека порушила закон

У Дніпровському районі правоохоронці виявили аптеку, в якій кодеїновмісні медичні препарати продавались без необхідного рецепту з рекомендацією лікаря. Про це повідомляється на сайті патрульної поліції.

8 лютого до відділку поліції надійшло повідомлення про те, що в одній із аптек Запоріжжя  незаконно продали кодеїнові препарати. Під час перевірки інформації працівники поліції встановили, що провізор  аптеки на проспекті Металургів в порушення встановлених правил відпуску сильнодіючих речовин, що не є наркотичними, психотропними чи їх аналогами, здійснив реалізацію препаратів.

У ході проведення огляду заявник добровільно надав слідчим щойно придбані у цій аптеці 4 упаковки кодеїновмісного, сильнодіючого лікарського препарату. Необхідного рецепту із рекомендаціями лікаря особа, яка добровільно видала пігулки, – не мала.

Під час обшуку приміщення аптеки правоохоронці вилучили понад 50 упаковок сильнодіючих лікарських препаратів, чорнові записи, флеш-носії з записами з відеокамер, системний блок комп’ютеру. 

Наразі триває досудове розслідування.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі