Немає фінансування: робота запорізької еколабораторії під загрозою

Немає фінансування: робота запорізької еколабораторії під загрозою

Робота запорізької еколабораторії знаходиться під загрозою, адже на її функціонування немає грошей. 

Про це повідомили на засіданні комісії з еоклогічних питань.

У зв'язку з цим представники запорізького обласного лабораторного центру МОЗ звернулися до міської ради з проханням профінансувати роботу еколабораторії. Для її функціонування необхілно 1, 336 млн грн. 

За словами голови управління екологічної безпеки Гліба Золотарьова, чиновники вже отримали офіційний лист від лабораторного центру з проханням виділити кошти на роботу еколабораторії у поточному році. Як зазначає Гліб Золотарьов, спочатку обговорювали питання фінансування лабораторії 50 на 50 з обласною владою, одна остання відмовила. У Департаменті фінансів міськради також повідомили, що не можуть фінансувати лабораторний центр. Розглянути відповідне питання влада може лише по завершенню півріччя, якщо матиме кошти.

Заступниця директора лабораторного центру Ольга Гаврикова повідомила журналістам, що мова йде про кошти на утримання мобільної лабораторії, де основну суму становить страхування, технічне обслуговування, закупівля палива. Наразі мобільна лабораторія функціонує за рахунок грошей, виділених на 2019 рік. Однак на 2020 рік фінансування не було виділено. 

 

 

 
 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі