Неофіційна зустріч Туринка, купівля валюти з комісією і трудовий шлях Скоблікова: підсумки дня у Запоріжжі

Неофіційна зустріч Туринка, купівля валюти з комісією і трудовий шлях Скоблікова: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше на найцікавіше 8 жовтня.

Головний еколог Запоріжжя ініціював звернення щодо перевірки дій Віталія Туринка

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок провів неофіційну зустріч з представником турецької фірми «Онур Конструкціон Інтернешнл» Емре Караахметоглу. Раніше ми повідомляли, що зустріч відбулася за активного сприяння генерального директора ПАТ «Запоріжсталь» Ростислава Шурми. Саме «Онур Конструкціон Інтернешнл» запорізькими посадовцями на сьогодні відведене місце головного підрядника області в галузі будівництва та ремонту автошляхів. (Читати)

У Запоріжжі назвали дату запуску опалювального сезону

Цьогорічний опалювальний сезон стартуватиме в 20-х числах жовтня. Про це повідомив генеральний директор КП "Міські теплові мережі" Олександр Грек. (Читати)

Віталій Туринок опинився між київським молотом і запорізьким ковадлом

Дві крайні тенденції розвитку політичної системи Запорізького регіону поставили голову облдержадміністрації Віталія Туринка у патову позицію. З одного боку можна спостерігати серйозний крен команди «Зе» до узурпації державної влади, що відзначається, у тому числі, ігноруванням специфічних проблем розвитку регіону. З іншого – тривала «приватизація» влади на Запоріжжі командою «запоріжсталівських» топменеджерів, які продовжують домінувати в обласній та міській радах. (Читати)

Запоріжці сплачуватимуть комісію при покупці валюти: законопроект

Українцям доведеться заплатити комісію в розмірі 1% від суми угоди під час покупки або продажу готівкових доларів. Про це йдеться в пояснювальній записці до законопроекту №2208, яку зареєстрував нардеп від фракції "Слуга народу" Олександр Дубинський. (Читати)

Фінальний акорд заступника голови Запорізької ОДА Віктора Скоблікова

Де б і ким не працював Віктор Скобліков – після нього повсюди залишалася розруха: від розкраденої інфраструктури до комунальних катастроф та «розгромлених» доріг. Такі висновки можемо зробити, опираючись на низку публікацій, які час від часу ширяться у медіапросторі. Крім того, пан Скобліков неодноразово фігурував у корупційних скандалах, пов'язаних із дорогами Запоріжжя та області. До речі, саме він, у свій час, попри оголошення в області воєнного стану, залишив країну. Життєвий і трудовий шлях Віктора Скоблікова тісно пов'язаний з Луганською областю. Там він навіть встиг попрацювати мером Стаханова. Щоправда, для міста це обернулося комунальним колапсом.(Читати)

У Запорізькій області зменшилась кількість безробітних

Департамент інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю повідомив про зменшення кількості зареєстрованих безробітних осіб. За даними Головного управління статистики, в липні 2019 року середня чисельність штатних працівників становила 353,9 тисяч осіб, що на 0,4 тисячі осіб менше у порівнянні з тим же періодом минулого року. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі