Нерухомість для запорізького ДЮСШ за 14 мільйонів, "замороження" терміналу аеропорту та саботування ОТГ: підсумки дня

Нерухомість для запорізького ДЮСШ за 14 мільйонів, 'замороження' терміналу аеропорту та саботування ОТГ: підсумки дня

Про найцікавіше 21 січня.

П’ять чи шість: на Запоріжжі розгорнулись баталії навколо укрупнення районів

За даними останнього моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування, які оприлюднив Мінрегіон, в Україні сформовано 1029 ОТГ, з яких 49 очікують рішення ЦВК про призначення на їхній території перших місцевих виборів. (Читати)

Запорізькі депутати обмірковують доцільність купівлі нерухомості для ДЮШС «Металург» за 14,8 млн

Запорізька міська рада планує створити робочу групу для «Розгляду питання щодо доцільності придбання в комунальну власність територіальної громади міста Запоріжжя об’єктів нерухомого майна розташованих за адресою: м. Запоріжжя, вул.12 квітня, буд. 2 та вул. Ленська, буд.2в». (Читати)

Обшуки на запорізькому аеропорті заморозили роботи на пасажирському терміналі

Підрядник заморозив роботи на пасажирському терміналі запорізького аеропорту через проведення обшуків. Про це на своїй сторінці повідомив міський голова. (Читати)

Прозорро.Продажі: яке майно купують у Запорізькій області?

Система електронних закупівель "Прозорро.Продажі" дозволяє купувати чи орендувати майно не тільки представникам комунальних підприємств, але й пересічним громадянам. Платформа містить будь-який товар: від старих велосипедів до житлових комплексів. Запоріжжя також приєдналось до системи, та яким лотам надають перевагу у регіоні? (Читати)

Справу запорізького ексгубернатора розглянуть на закритому судовому засіданні

Згідно з призначенням Вищого Антикорупційного Суду України, справу по декларуванню колишнім губернатором Запорізької області недостовірної інформації розглянуть на закритому судовому засіданні. (Читати)

Ігнорування голови Кушугумської громади: як вирішиться доля потенційної ОТГ?

Питання укрупнення обласних центрів особливо хвилює представників територіальних громад, а також сіл і селищ, які не знаходяться у складі ОТГ. Таким досі залишається с. Балабине, але провина далеко не у селищній владі. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі