Нескінченна годівниця: запорізький аеропорт оголосив черговий тендер на 7 мільйонів

Нескінченна годівниця: запорізький аеропорт оголосив черговий тендер на 7 мільйонів

Навколо "Міжнародного аеропорту "Запоріжжя" тривалий час точиться скандал. Міську владу звинувачують у витраченні чималих сум на реконструкцію, які значно завищені. Кілька днів тому підприємство знову оголосило черговий тендер вартістю понад 7 млн грн.

Так, керівництво аеропорту замовило капітальний ремонт фасаду будівлі, приміщень і покрівлі будівлі аеровокзалу (VIP-корпус) (1-й та 4-й пускові комплекси). Очікувана вартість послуг становить 7,765 млн грн. Початок аукціону заплановано на 27 серпня.

Згідно з тендерною документацією, підрядник зобов'язується до 31 грудня поточного року виконати наступні роботи:

  • - ремонт кровельного покриття;
  • - електромонтажні роботи;
  • - утеплення стін;
  • - улаштування систем водопостачання та каналізації;
  • - улаштування покриття.

Нещодавно КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" замовив реконструкцію та технічне переоснащення радіотехнічних засобів навігації та посадки аеродромного комплексу. Очікувана вартість послуг сягає 7,298 млн грн. Раніше у ТОВ "Трафік Менеджмент Груп" було замовлено нанесення розмітки на злітно-посадковій смузі. Вартість відповідних робіт оцінили в 500 тис. грн. А ще раніше, 14 травня, Запорізькій міжнародний аеропорт оголосив черговий тендер на капітальний ремонт кабельної лінії «Запоріжжя - Ліве Тягова-КП" на 6,934 млн грн. 

Варто зазначити, що не так давно місто облетіла новина про обшуки у міжнародному аеропорту Запоріжжя. Однак досконало причину не називали. Подробиці стали відомі в ухвалі Жовтневого районного суду.

Як йдеться у постанові, від 7 лютого, співробітники СБУ мали низку підозр щодо зловживання службовим становищем стосовно експертизи перед ремонтом злітно-посадкової смуги за 35 млн грн та завищені вартості на будівельні матеріали на 7,3 млн грн.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі