Неймовірно дорогі подарунки для запорізької чиновниці від її родичів

Неймовірно дорогі подарунки для запорізької чиновниці від її родичів

Мати заможних родичів – означає мати дорогі автокари.

Так, у рубриці «#задекларовані та щасливі» розповімо про щасливу володарку NISSAN QASHQAI, яку придбали чиновниці її матір-пенсіонерка.

Так, 21 березня 2019 року заступник начальника управління - начальник відділу надходжень та видатків Управління Державної казначейської служби України у Хортицькому районі Ірина Печеник повідомила НАЗК про отримання подарунку у негрошовій формі, а саме транспортного засобу NISSAN QASHQAI, 2016 року випуску, вартістю 600 000 грн.

Подарунок чиновниці отримала від своєї 79-річної матері Галини Печеник.

Це не перший коштовний подарунок, який Ірина Печеник отримує від своїх родичів. Так, у серпні 2018 року, Ірина Геннадіївна отримала у подарунок від Віталія Погорєлова, який, ймовірно, є дідом чиновниці, автомобіль Mitsubishi Lancer, 2012 року випуску, вартістю 186 864 гривень.

Віталій Погорєлов також подарував Ірині Печеник квартиру у Запоріжжі, загальною площею 73,91 м2, вартістю 872 341 гривні. Квартира розташована на проспекті Соборному, поблизу універмагу Україна.

Загальна вартість задекларованого подарунка у не грошовій формі, який отримала чиновниця у 2018 році, перевищує 1 мільйон гривень.

Ірина Печеник також є власницею самохідного моторного прогулянкового судна Навігатор-500, 2013 року випуску, вартістю 15 000 гривень.

Задекларована вартість катеру нас здивувала, й ми вирішили пошукати середньоринкову вартість водного засобу в інтернеті.

Сьогодні, за даними ресурсів Auto.ria та OLX, вартість Навігатор-500, 2013 року випуску варіюється від 8 до 10 тисяч доларів. Враховуючи, що водний засіб, ймовірно, був придбаний у 2014 році новим, можемо припустити, що його вартість складала 15 000 тисяч доларів, а не гривень, як зазначено у декларації Ірини Печеник.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі