«Ні геноциду та скороченню!»: запорізькі працівники швидкої медичної допомоги звернулися до президента

«Ні геноциду та скороченню!»: запорізькі працівники швидкої медичної допомоги звернулися до президента

Медичні працівники швидкої допомоги у Запорізькій області, записали відеозвернення до президента України, виступаючи проти скорочення бригад у регіоні.

Після селекторної наради з обласними департаментами охорони здоров’я країни, де міністр Максим Степанов обговорив проблеми галузі, які виникли через другу хвилю реформи, з’явилась інформація зі слів представника Департаменту охорони здоров’я Запорізької області, що через дефіцит коштів місцева влада буде змушена скоротити 30 бригад зі 145 скорої медичної допомоги в області, де найбільше постраждає сільська місцевість.

Після такої заяви, лікарі швидкої зі всього регіону звернулися до Прем’єр – міністра, Міністра охорони здоров’я, Президента України  з проханням втрутитись та не допустити  скорочення бригад

"Скоротити сільські бригади швидкої медичної допомоги, це залишити без порятунку мешканців сіл та невеликих містечок, там де вже немає лікарень, доріг та не буде легкодоступна медична допомога – люди помиратимуть. Сільські бригади працюють у складі двох працівників – фельдшер та водій, тому ми вважаємо, що з нашим скороченням економії коштів не буде, а от геноцид сільського населення – буде" - йдеться у звернені.

Лікарі Василівського відділення швидкої допомоги, ППБ Кам’янка - Дніпровської, Великої Знам'янки, села Водяне, Нова Дніпровка, Велика Білозерка, закликають зупинити руйнування безкоштовної медичної галузі, під гасла «Ні скороченню!» та гул сирен.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі