Завершення "нормандської" зустрічі, ДБР і парк Яланського: підсумки дня

Завершення 'нормандської' зустрічі, ДБР і парк Яланського: підсумки дня

Найголовніше за 10 грудня

"Нормандський формат": підсумки зустрічі

Зустріч в «нормандському форматі», на яку так розраховував Володимир Зеленський, залишила більше питань, ніж відповідей. Домовленості, про які йшла мова, допускають подвійне тлумачення і вимагають роз'яснень. Підсумки зустрічі. Більше тут.

ДБР зацікавилось будівництвом ТРЦ у парку Яланського

Ажіотаж довкола будівництва ТРЦ на території парку Яланського дещо стих. Проте, пройшло майже два роки, але роботи з будівництва торговельного центру не продовжуються, благоустроєм території теж ніхто не займається. Ми вирішили з’ясувати, яка на сьогодні ситуація з цим проектом. ГО «Національні дружини Запоріжжя» декілька років у суді домагались визнання договору оренди. Однак суд програли, більш того повинні компенсувати «Ленд Дівелопмент» витрати на професійну правову допомогу 48 тис. грн. Більше тут.

Запорізька поліція «зацікавилась» ремонтом Запорізької обласної клінічної лікарні

На жаль, тема корупції та розкрадання бюджетних коштів невичерпна у нашій країні. Кошти, які могли бути направлені на лікування людей, покращення умов перебування пацієнтів у лікарні – осідають у кишенях недобросовісних керівників та підприємців. Одним з таких прикладів є ремонт поліклініки Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні.

У травні 2018 року комунальна установа «Спеціалізоване територіальне медичне об’єднання «Дитинство» Запорізької обласної ради, оголошує тендер на проведення  капітального ремонту та термомодернізації з утепленням лікувального та поліклінічного корпусів КУ «ЗОКДЛ» на суму 25 966 138 грн. Більше тут.

Запорізький губернатор Віталій Туринок "пасе задніх" серед своїх колег по Україні: рейтинг

Запорізький губернатор Віталій Туринок "пасе задніх" серед своїх колег по Україні.Поки президент України розв'язує важливі питання у Парижі, видання вирішило розібратися з місцевими представниками влади та по пунктах розібрати чи справляються вони зі своїми обов’язками, або комусь"пора на вихід". Більше тут.

Звідки у Запоріжжі взялись інформаційні путівники?

Вулиці Запоріжжя стали ще більш ошатними, завдяки інформаційним стендам, які почали встановлювати. Так, на зручних та функціональних стендах розміщуватимуть афіші, які інформуватимуть запоріжан про актуальні події культурного життя міста. На покажчиках також встановлені географічні вказівники з напрямками руху та позначенням вулиць. Анонси найбільш актуальних культурних заходів, концертів і фестивалів, а також інформація про історичні пам’ятки Запоріжжя буде доступною для гостей і містян. Стенди розташовані на найбільш жвавих, туристично привабливих локаціях. Крім того, програма дозволить розповідати про креативні дитячі та молодіжні заходи, соціальні ініціативи, нові туристичні пропозиції й маршрути. Тендер на виготовлення інформаційних стендів був оголошений Туристичним інформаційним центром у липні. Єдиним учасником та переможцем став ФОП Матяжков Євген Вікторович. Відповідно до договору, 60 тис. грн – кошти з місцевого бюджету, а встановлення – 25 тис. грн коштом ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», яка функціонує під патронатом «Запоріжсталі». Більше тут.

Догляд за «зеленими коридорами» надто дорого обходиться запоріжанам

Вулиці Запоріжжя вже встигло накрити першим снігом, хоча зовсім недавно повсюди буяла зелень. Втім, зима - не привід забувати про теплі дні, ми вирішили підрахувати скільки бюджетних коштів витрачає місто на догляд за зеленими насадженнями: покіс трави, кронування, видалення дерев, вивіз гілля та опалого листя. Більше тут.

 

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі