Нове авто заступника Буряка, борг запорізького "слугівця" та школярі про єдність: підсумки дня

Нове авто заступника Буряка, борг запорізького 'слугівця' та школярі про єдність: підсумки дня

Про найцікавіше 22 січня.

Україна планує перейти на «зелену» економіку до 2050 року

Запоріжжя славиться своїм станом екології. Втім, змін на краще не спостерігається. Так, 37% запоріжан занепокоєні станом екосистеми, про це йдеться у репрезентативній вибірці, яку оприлюднила група соціологічних досліджень "Idependent researching group". (Читати)

«Я би зробив так, коли за гроші не можна було продати дружбу»: що таке єдність для запорізьких школярів?

Сьогодні, 22 січня, Україна святкує День Соборності. У цей день в 1919 році відбулося об'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину державу, що дало великий поштовх до незалежності країни. (Читати)

Заступник Володимира Буряка оновив свій автопарк елітним автомобілем

Сьогодні ми розповімо про ще одного чиновника, який дуже любить дорогі автомобілі. Знайомтесь, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Олексій Бородай. (Читати)

Запорізька екоінспекція підрахувала збитки від незаконної вирубки дерев

За повідомленням Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, 14 січня інспектори з охорони навколишнього середовища зафіксували самовільну вирубку 156 дерев американського клену та білої акації. Вирубка проходила на території села Бабурка Долинської ОТГ. (Читати)

Запорізький "слуга народу" заборгував 30 тисяч за комунальні послуги

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Євген Шевченко заборгував приблизно 30 тис грн за комунальні послуги у рідному місті. (Читати)

Заступниця запорізького губернатора потрапила до п'ятірки кандидатів на голову Держкіно

Національне агентство з питань державної служби підготувало список кандидатів на посаду голови Держкіно. Серед них - заступниця голови Запорізького ОДА Марина Кудерчук. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі