Нове керівництво запорізького підприємства розформувало один із цехів?

Нове керівництво запорізького підприємства розформувало один із цехів?

На Запорізькому титано-магнієвому комбінаті нове керівництво активно впроваджує нові порядки. Та внаслідок цих дій вже постраждав один із цехів підприємства.

Таку інформацію повідомив колишній директор ЗТМК Володимир Сивак.

За словами ексначальника, представники Фонду державного майна почали знищувати ключові цехи комбінату. Наразі мова йде про цех з виробництва титанових злитків, який реформовано новим керівництвом. Внаслідок цього працівники комбінату почали звільнятися, а деяких спецалістів звільняють високопосадовці підприємства.

Раніше ми вже повідомляли про те, що комбінат знаходиться в епіцентрі конфлікту, який свідчить про реалізацію непрозорого плану щодо керівництва заводу. Винуватцями потенційної зупинки підприємства та позбавлення роботи 3,5 тис. осіб вважають чиновників Фонду держмайна.

Тоді співробітники заводу подали заяву до Прем'єр-міністра України та голови ЗОДА, зазначивши, що з приходом на посаду директора Володимира Сивака збільшувати показники виробництва та модернізації прагне лише приватний інвестор. Натомість, Фонд держмайна, який володіє 51% акцій ТОВ «ЗТМК», пасивно ставиться до вирішення проблем заводу.

У поточному році фонд двічі намагався провести екстрені збори акціонерів Товариства з однією єдиною метою: призначити нового директора ТОВ «ЗТМК». Співробітникам підприємства відомо, що людина, яку чиновники ФДМУ без конкурсу і прозорого відбору намагаються призначити новим директором, не є фахівцем в управлінні складними підприємствами. Крім того, дії чиновників ФДМУ обмежують права приватного акціонера.

 
 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі