Нове замовлення фірми посадовця, протистояння нардепа і соціолога та вибух на Запоріжсталі: підсумки дня

Нове замовлення фірми посадовця, протистояння нардепа і соціолога та вибух на Запоріжсталі: підсумки дня

Про найважливіше 17 квітня.

Фірма заступника ЗОДА відремонтує інфекційну лікарню майже за 50 мільйонів

Відділ капітального будівництва Мелітопольської міської ради розіграв тендер на проведення капітального ремонту місцевої інфекційної лікарні. Фірма-переможець виконає послуги за 49,6 млн грн. (Читати)

Дохід перевищує збереження: що містить декларація запорізької чиновниці?

Ми продовжуємо розповідати вам про чиновницькі статки і таланти до заробітку грошей, орієнтуючись на їх декларації. Представники міської ради та облдержадміністрації найчастіше потрапляють до нашого поля зору. Тому сьогодні у рубриці "Задекларовані та щасливі" - заступниця начальника управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міськради Тетяна Михєєва. (Читати)

"Хочу плюнути у вашу противну пику": як відреагував соціолог на заяву запорізького нардепа

Запорізький нардеп Євген Шевченко, який запам’ятався своїми скандальними заявами, знову відзначився. Вчора депутат у відеозверненні облаяв керівника запорізької соціологічної компанії Independent Researching Group Аскада Ашурбекова. (Читати)

ДБР відкрило кримінальну справу проти представників Рибагенства Запорізької області

Мелітопольське управління Державного бюро розслідувань у рамках кримінального провадження № 62020080000000086 від 03.02.2020р. розпочатого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України перевіряє діяльність службових осіб Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області за 2017-2020 роки. (Читати)

щ

На Вільнянщині екснардеп Кривохатько знищує комплекс курганів

Територія Запорізької області з роками втрачає свою автентичність. Так, історична мапа країни дедалі більше біднішає курганними могильниками. Під прицілом історичні артефакти та земля. І перші, й другі задля прибутку переорюють або розкопують за допомогою тракторів чи екскаваторів. За словами вчених, ми можемо втратити власну історичну спадщину вже за кілька років, якщо не зупинити цей процес. (Читати)

Мережею розповсюджується відео із цеху "Запоріжсталі": офіційна відповідь керівництва

На металургійному комбінаті «Запоріжсталь» зупинилась доменна піч  в одному із цехів підприємства. Про це стало відомо із власних джерел. На відео бачимо, що піднялась гора пилу. Але ніхто з робітників не постраждав.(Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі