Новенький кросовер медикині, популярні міфи про аутизм і чергова сесія Запорізької облради: підсумки дня

Новенький кросовер медикині, популярні міфи про аутизм і чергова сесія Запорізької облради: підсумки дня

Про найцікавіше 2 квітня.

«Якщо не влада, то волонтери»: запорізька громадська організація закликає допомогти медпрацівникам

У зв’язку з новою реформою та пандемією коронавірусу, запорізькі медичні заклади залишились у скрутному становищі. Виконавча влада Запоріжжя розводить руками, каже «Грошей немає, але ви тримайтесь» (Читати)

Дбати про медицину – не означає залишатись без задоволення: запорізькі посадовці з кросоверами

Сьогодні питання фінансування медичних закладів у нашій державі стоїть як ніколи гостро, у лікарнях відсутні ліки, медичне обладнання, захисні засоби, лікарів та медсестер масово скорочують, або відправляють у відпустку за свій рахунок. У державних та місцевих бюджетах немає грошей на медицину. (Читати)

Аутизм - це не хвороба: розвінчання міфів про розлад

Сьогодні, 2 квітня, по всьому світу відзначають День поширення інформації про проблему аутизму. Так склалось, що суспільство не вповні розуміє цю особливість і часто сприймає її як хворобу. І про це варто поговорити. (Читати)

Квартири, будинки та банківські рахунки: чим володіє директор департаменту інфраструктури?

Задекларованими та особливо щасливими можуть бути можновладці, у яких минув «врожайний» рік. Щоб дізнатися рівень шкали щастя, досить тільки зазирнути у майнові та грошові статки, цьому саме й присвячена наша постійна рубрика.  Сьогодні розглянемо, наскільки директор департаменту інфраструктури Запорізької міської ради Владислав Коноваленко полюбляє свою справу. (Читати)

Експомічниця народного депутата очолила Бердянську телекомпанію: що відомо

Нещодавно Бердянська міська рада винесла на чергову сесію проєкт рішення "Про призначення на посаду директора комунального підприємства "Бердянська міська телекомпанія "ТВ-Бердянськ". Однак кандидата на вказану посаду не зазначили, не вказавши і строк дії контракту. (Читати)

Запорізька обласна рада проведе чергову сесію у штатному режимі: що обговорюватимуть

У п'ятницю, 3 квітня, депутати Запорізької обласної ради зберуться на чергову сесію. Основні питання, винесені на сесію, свідчать про те, що наближається масове скорочення комунальних підприємств. Головним питанням залишається фінансування медицини в місті, коштів на яку катастрофічно не вистачає. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі