Нові автомобілі дружини та 600 тисяч гривень збережень: статки запорізького нардепа Михайла Крячка

Нові автомобілі дружини та 600 тисяч гривень збережень: статки запорізького нардепа Михайла Крячка

Статки можновладців завжди привертають чималу увагу, адже здебільшого покращують вони своє майнове положення сидячі на «кріслі» не один рік. Куди цікавіше розбирати декларації «молодих» політиканів, які переважно нещодавно стали носити портфелі, наприклад, як нардепи від «Слуги народу», адже обирались вони - з народу, відповідно не мали за плечима політичного бекграунду. Сьогодні, у нашій постійній рубриці, розберемо одного з найактивніших запорізьких нардепів – Михайла Крячка.

Пан Крячко славиться своєю активністю у депутатських запитах проти ексгубернатора Костянтина Бриля, нардепа Олександр Пономарьова та першого заступника голови Запорізької ОДА Івана Федорова. Однак чим викликані ці запити - не зовсім зрозуміло. Чи то такий вид боротьби за «все хороше проти всього плохого», чи то війна компроматів, як один із видів підготовки до місцевих виборів, стане зрозуміло найближчим часом.

Згідно із декларацією, 2019 рік у депутата вийшов доволі вдалим.

Нардеп та голова комітету з питань цифрової трансформації одружений та має дві доньки, з якими й буде звітувати.

Серед нерухомості пан Крячко має у власності квартиру у Запоріжжі в спільній власності, площею 59,9 м² та з 2019 року  орендує квартиру у столиці, площею 70,6 м². Дружина депутата також має житлову площу у Запоріжжі, площею 39,3 м².

Пересувається нардеп на MITSUBISHI LANCER X 2008 року, а ось дружина у 2019 році придбала 2 автомобілі: TOYOTA RAV4, куплений майже за мільйон та BMW 320D 2004 року.

MITSUBISHI LANCER X

TOYOTA RAV4

BMW 320D

Серед іншого пані Ганна має корпоративні в СММСТУДІО, яким володіє ще один запорізький нардеп, Міністр цифрової трансформації – Михайло Федоров.

Заробітна плата депутата становить  - 163 289 гривень, також було отримане матеріальне благо з оплати витрат на участь у навчанні – 17 512 гривень, дохід від підприємницької діяльності – 2800 гривень, проценти та страхові виплати – 7 783 гривні.

Дохід дружини за рік складається від зайняття підприємницькою діяльністю, від відчуження рухомого майна, соціальної матеріальної допомоги при народженні дитини та бонусів з банківських рахунків – 558 209 гривень.

Серед грошових активів подружжя має: 353 721 гривень та 12 000 доларів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі