Нові обличчя у владі,кадрові зміни у ЗОДА та запорізькі нардепи проти пластикових пакетів: підсумки дня

Нові обличчя у владі,кадрові зміни у ЗОДА та запорізькі нардепи проти пластикових пакетів: підсумки дня

Найголовніше за 19 листопада

Політика очільника Запорізької області, або як звільнити "неугодні" кадри

18 листопада відбулася неофіційна зустріч голови Запорізької ОДА Віталія Туринка та запорізьких народних депутатів України від «Слуги народу» на зустрічі також був присутній Дмитро Попов.

Темою зібрання стало обурення Зе-команди кандидатами на голів райдержадміністрацій, які затвердив Віталій Туринок, про це виданню стало відомо з проінформованих джерел. Більше тут.

У запорізькій владі з’явилося нове обличчя

Ми продовжуємо відстежувати кадрові зміни, які відбуваються у стінах Запорізької державної адміністрації.Так, 5 листопада за результатами визначеними конкурсною комісією загального рейтингу кандидатів та за результатами співбесіди із суб’єктом призначення переможцем конкурсу на зайняття посади начальника відділу підготовки аналітичних, інформаційних матеріалів апарату Запорізької обласної державної адміністрації обрана Головешко Лариса. Більше тут.

Кадрові зміни в Департаменті капітального будівництва Запорізької ОДА

14 листопада у Запорізькій обласній державній адміністрації відбувся конкурсу на зайняття вакантної посади директора Департаменту капітального будівництва. За результатами визначеними конкурсною комісією загального рейтингу кандидатів та за результатами співбесіди із суб’єктом призначення переможцем конкурсу очікувано став Віктор Ярош. Більше тут.

Хто контролюватиме повітря в Запоріжжі?

Функції управління якістю атмосферного повітря виконуватиме управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради.Про це йдеться у проекті рішення міської ради від 15 листопада.  Таким чином міська рада виконує постанову Кабінету Міністрів України від 14.08.2019, яка зобов’язує місцеві ради  визначити у своєму складі структурний підрозділ або виконавчий орган, що виконуватиме функції органу управління якістю атмосферного повітря. У Запоріжжі ці функції виконуватиме управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради. Більше тут.

Рада зробила ще один крок до обмеження обігу пластикових пакетів: як голосували запорізькі нардепи

Народні депутати підтримали законопроект про обмеження обігу пластикових пакетів.12 листопада Верховна Рада підтримала законопроект «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Законопроект підтримали 235 депутатів, серед них 11 народних обранців із Запорізької області. Більше тут.

Запорізькі підприємства є найбільшими забруднювачами довкілля

Міністерство енергетики та захисту довкілля України розробили власний ТОП підприємств які є найбільшими забруднювачами довкілля по викидах в атмосферне повітря за 2018 рік.У списку представлені 20 об’єктів господарювання, які найбільше викидають забруднювальних речовин у повітря. У Запоріжжі налічується 2 підприємства. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі