Нові версії скандалу в Енергодарі довкола загубленого тіла мертвонародженої дитини

Нові версії скандалу в Енергодарі довкола загубленого тіла мертвонародженої дитини

Скандальний випадок у Енергодарі  щодо загибелі породіллі та загублення дитини набирає все більше обертів. Лікарі міста не можуть дати єдину та конкретну відповідь де поділося тіло мертвонародженого немовля. Серед численних версій з`явилась ще одна – його загубив водій. Про це повідомляє «Акцент».

За словами адвоката Любові Цигіці, яка займається ділом родини, тіло дитини до енергодарського моргу повинен був перевести водій , однак він, смутного згадуючи події того дня спочатку сказав, що забув коробку у морзі, але потім змінив свою думку та повідомив, що не знає де залишив дитину.

Однак тіло дитини досі не знайдено, адже в жодну медичну установу міста воно так й не поступило. Пані Цигіця припускає що немовля могли привести до приватної клініки та віддати на стволові клітини.

Нагадаємо, що два місяці тому мешканка Енергодару потрапила до пологового будинку. Хірургічне втручання лікарів у пологи призвело до смерті дитини, а також до погіршення стану здоров' матері. На цьому погані новини не закінчились - жінку ледве перевели до реанімації, попри байдужість лікарів. Борючись за життя 43 дні, серце породіллі зупинилось. Крім того, зникло і тіло мертвонародженої дитини. Хоча, як повідомив чоловік, після смерті малюка він особисто домовився з завідувачем акушерського відділення Валерієм Курченком, аби тіло новонародженого перебувало у міському морзі хоча б на час, поки стан Олени покращиться. Завідувач акушерського відділення не міг чітко відповісти на запитання, пояснюючи, що тіло малюка кремували. Згодом у лікаря з’явилася нова версія – тіло дитини поховали як «біомасу». Після цього з’явилося ще більше запитань: як таке можливо без дозволу батька?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі